Keep It Right There
Something about you makes me feel this way
Boy I wanna know what you're startin'
Baby you can relax as a matter of fact
There's a time for love and that time's now
Since the mood's right
I only wanna see you by the moonlight
While we make sweet love
By the starlight
Baby let me take control
Oh baby
Keep it right there
Keep it right there
Keep it right there
All night, baby all night
Keep it right there
Keep it right there
Keep it right there
All night, baby all night
Can you stay right here and you hold me tight
All through the night
Doesn't that sound real nice
If control could be taken, would you take control of me
And lead me to extacy
Since the mood's right
I only wanna see you by the moonlight
While we make sweet love
By the starlight
Baby let me take control
Oh baby
Keep it right there
Keep it right there
Keep it right there
Keep it there baby
All night, baby all night
Keep it right there
Keep it right there
Keep it right there
All night, baby all night
Keep it right there
Keep it right there
Keep it right there
All night, baby all night
Baby, keep it right there
Keep it right there
Keep it right there
Keep it right there
All night, baby all night
I've been waiting
Can't ignore what I feel inside my heart
I won't hold back I'll it go tonight
Gonna take control
Keep it right there
Keep it right there
Keep it right there
All night, baby all night
[repeat to fade]
Похожие новости.
Our Pride Is Our Loyalty
This is our land, the European man So where are you, a land so fair and true I guess we didn’t know Who was up there running the show But, I can tell you,
Повертаюсь Додому
Коли стане сліпий, Віщий храм на горі. Голос ночі почуєш, В своєму дворі. То свій хрест я несу, Від зорі до зорі. Повертаюсь додому, Повертаюсь додому. Коли вітер зі сходу, Приносить грозу. Глянь в вікно, і мене Ти побачиш внизу. Як дорогою
Досвітні Огн
Відлуння століть розтрощивши об стіну Огидним створінням встає сьогодення Спаплюжений обрій забарвився хіттю Чад смолоскипів проймає легені В потворному саунді хижого часу Гинуть думок слабкі позивні Розбещених поглядів плоске зображення У відбитку чола на віконному склі Приспів: В тумані Не
Pas D’chance
refrain: pas d'chance akhi v'la les chroniques du 7.5 on ira jusqu'au disque de cristal le tout en restant des mecs simple wati b ! akhi tu peu dire ?a c'est
Livin’ In Twilight
I was born on the border Of darkness and light. I tried to feel their strength, But I was crucified. Indestructible body Lied under snow And time flows very slow. I've been punished by darkness I've been damned
